Terminal Event Center

to jedno z najnowocześniejszych miejsc kongresowych, koncertowych, eventowych i targowych,  w tej części kraju. W skład Terminal Event Center  wchodzą 3 sale konferencyjne Voyager (80m2), Odyssey (120m2) i Apollo (220m2) , sala wielofunkcyjna Galileo (1000m2) oraz Hala  Orion (do 2920 m2), taki obiekt daje możliwość organizacji kilku niezależnych wydarzeń jak również przygotowania wydarzenia dla większej ilości uczestników. Hala ORION została otwarta w październiku 2023 prezentując cały wachlarz możliwości realizacji spotkania biznesowo-artystycznego na najwyższym poziomie. Targi, koncerty, gale sportu, eventy, konferencje i egzaminy to wydarzenia jakie z powodzeniem można przygotować na jej powierzchni. Nowoczesna hala Orion to klimatyzowana przestrzeń, z możliwością podwieszeń scenografii, oświetlenia, elementów ekspozycji oraz doskonałego nagłośnienia.  Dzięki dobrze przygotowanej infrastrukturze ( m.in. bramy wjazdowe) istnieje możliwość wprowadzenia do hali sprzętu o dużych gabarytach . W hali znajduje się również VIP room z tarasem dla 150 osób.
Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy cały wachlarz wyposażenia: zaplecze bankietowe- własna kuchnia na terenie obiektu,  nieograniczony dostęp do Wi-Fi, recepcja, szatnia, toalety, backstage, / garderoba z dostępem do toalety, bezpłatny parking zewnętrzny, pomieszczenia do samodzielnej adaptacji oraz wsparcie techniczne naszej wykwalifikowanej kadry.
Kreatywnie korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia w organizacji wydarzeń i nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań by planowane przez Państwa wydarzenia były realizowane na najwyższym poziomie. 

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji naszego obiektu.

Świetnie zorganizowane konferencje we Wrocławiu

Oferujemy naszym klientom trzy przestronne, nowocześnie urządzone i bardzo eleganckie sale przeznaczone na konferencje: Voyager, Odyssey, Apollo. Do dyspozycji Gości oddajemy lobby oraz foyer. Dzięki usytuowaniu wszystkich sal na parterze nasi klienci mają praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Wszystkie trzy sale konferencyjne zostały wyposażone w nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt audiowizualny, który odgrywa niezwykle istotną rolę podczas organizacji konferencji bądź innego rodzaju spotkań o charakterze biznesowym. Nad właściwym przebiegiem eventu zawsze czuwa nasza doświadczona i profesjonalna obsługa techniczna. Ponadto atutami naszych sal są: klimatyzacja, nieograniczony dostęp do Internetu, szatnia przeznaczona dla czterystu osób, a także możliwość wprowadzenia do pomieszczenia samochodu osobowego. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanna obserwacja potrzeb naszych klientów pozwala nam na organizację spotkań idealnie dostosowanych do wszelkich wymagań.

Każda sala konferencyjna została zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu potrzeb naszych klientów i urządzona w nowoczesny sposób. Profesjonalny sprzęt oraz liczne udogodnienia z pewnością pozytywnie zaskoczą osoby, które zdecydują się skorzystać z przygotowanej przez nas oferty. Konferencje we Wrocławiu cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród osób z różnych stron Polski, do których adresujemy nasze usługi. Jesteśmy specjalistami w tym, co robimy, dlatego spotykamy się z tak wieloma pozytywnymi opiniami od zadowolonych klientów. Mamy nadzieję, że spełnimy również Państwa oczekiwania.

Układ sal Centrum Konferncyjnego

Plan Centrum Konferencyjnego

Sal Konferencyjnych

Metraż Sali Orion

Osób na Sali Orion
Profesjonalne wyposażenie

Multimedia, nagłosnienie

Targi i Konferencje

wielofunkcyjne rozwiązania

Przestrzeń Koncertowa

do 3 tyś. osób

EKRAN LED

Zaawansowane technologie

Zobacz nasze sale