Nowoczesna HALA ORION w TERMINAL EVENT CENTER we WROCŁAWIU.
Takiej jakości eventów jeszcze nie było!

Szukasz przepisu na idealny event? Co powiesz na mieszankę najnowszych eventowych technologii, współczesnej przestrzeni, ogromu organizatorskiego doświadczenia i tę szczyptę serducha, którą dajemy od siebie przy każdym nowym wydarzeniu?
A to wszystko w naszej najnowszej inwestycji, czyli Hali ORION, będącej częścią Centrum Konferencyjnego na ul. Rakietowej 33, które powoli staje się nową eventową wizytówką na mapie Wrocławia.

Hala Orion

Nowoczesna Infrastruktura
Hala ORION to przede wszystkim doskonała infrastruktura, która spełni najwyższe oczekiwania klientów. Zaczynając od jej imponujących wymiarów: 2,900 m² powierzchni, zróżnicowanej wysokości (od 9.2 m do 12.5 m), oraz przestronnych 34 m szerokości i 80 m długości. Dla lepszego zobrazowania napiszemy, że Orion ma powierzchnię ponad 6 boisk do koszykówki i komfortowo pomieści przynajmniej 250 drużyn piłkarskich. To miejsce, które może pomieścić każdy rodzaj wydarzenia, niezależnie od ich charakteru.

Hala Orion

Wysoka jakość w standardzie
Hala ORION nie tylko oferuje doskonałą przestrzeń, ale także profesjonalny sprzęt i usługi, które sprawią, że Twoje wydarzenie będzie niezapomniane. Gwarantujemy m.in. oświetlenie sufitowe LED FULL RGBW, system wentylacji zapewniający niezależność pogodową czy zaplecze sanitarne dla ponad 2000 osób.  To wszystko po to, aby Twój event odznaczał się najwyższym standardem i jakością.

Hala Orion

Dodatkowe Usługi
Hala ORION to nie tylko przestrzeń, to kompleksowe rozwiązanie. Oferujemy szereg dodatkowych usług, które uczynią Twoje wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym. Pokaz świateł niczym w parku iluminacji? Vipowski Catering?  Ścianka LED w wielkości warszawskiej kawalerki (25m2) czy obsługa tłumaczeń symultanicznych dla Twoich zagranicznych gości? – cokolwiek sobie wymarzysz, my to zrealizujemy!

Gala Orion

Wysoki Standard i Komfort
Co wyróżnia Halę ORION? Przede wszystkim dbałość o komfort gości i wysoki standard obsługi. Co więcej, hala leży w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu Terminal, który oferuje 3-gwiazdkowe zaplecze noclegowe. Dodatkowo świetna lokalizacja obiektu, blisko lotniska i obwodnicy, pozwolą ominąć korki w centrum miasta.

 Orion to miejsce, gdzie rozrywka i biznes spotykają się na najwyższym poziomie, a przestrzeń jest pełna niespodzianek. To symbol nowej ery w organizacji konferencji, wystaw, koncertów i innych wydarzeń.

Zapraszamy Do Współpracy!
Zapraszamy do osobistego zapoznania się z naszym obiektem pod adresem Rakietowa 33 we Wrocławiu i przekonania się, że jest to idealne miejsce na organizację Twojego wydarzenia, które zostanie zapamiętane na długo.
Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Cieszymy się, że możemy być Waszym partnerem w organizacji wydarzeń na najwyższym poziomie.
sprzedaz@hotelterminal.pl
Hala ORION – nowa jakość w organizacji eventów!

Zobacz Galerię zdjęć z Gali